12.12.2012 : Na stronie www.touchofart.eu

logoSplash

Europejska Galeria Malarstwa TouchofArt.eu reprezentuje ponad 1200 Artystów z Polski oraz Europy.
W jej ofercie znajduje się ponad 30 000 obrazów. Galeria rozwija swoje oddziały w największych europejskich krajach: Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii. Nie w liczbach tkwi jednak siła Touch of Art, a w jej zasobach, w których znajdują się cenieni Artyści, jak i obiecujące nazwiska, które dopiero zaczynają podbijać rynek europejskiego malarstwa współczesnego.

Oferta galerii jest kierowana zarówno do wymagającego kolekcjonera malarstwa współczesnego, jak i Klientów, którzy poszukują wartej uwagi pracy do swojego salonu, lub prezentu dla bliskiej osoby.

Galeria oferuje doradztwo w zakresie tworzenia kolekcji. Współpracuje z architektami wnętrz, którzy pomogą w doborze odpowiedniej pracy do charakteru wnętrza domu Klienta.

Zbiory Touch of Art dostarczają niezapomnianych wrażeń. Przekrój stylów oraz osobowości Artystów sprawiają, że zakup obrazu zamienia się w życiową przygodę z europejskim malarstwem współczesnym.

Właściciele galerii, Anna i Paweł Kamińscy, dokładają wszelkich starań, aby Touch of Art było miejscem, które służy nie tylko ideom piękna, ale również dobra i prawdy. Dlatego Galeria, Artyści oraz jej Klienci angażują się w działalność charytatywną.

Bo sztuki i jej wpływu na świat nie da się ująć w ramy.

Zapraszam na mój profil : http://www.touchofart.eu/Marek-Szafranski

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s